تبلیغات
تکنولوژیست های اتاق عمل - درباره وبلاگ

تکنولوژیست های اتاق عمل
 
درد و دل همکلاسی ها

سلام عزیزان

امیدواریم بتونیم با این مطلب بعضی از مشکلات و شبهاتی که به نظر ما به دلیل برخی ندانستن ها بوجود اومده رو حل کنیم. وبلاگ ما پر از اشکال و اشتباهه و ما خودمون اینو قبول داریم اما بعضی از مسائل هم هست که اشتباه به نظر میرسه در صورتی که اشتباه نیست.

بعضیا میگن چرا شما همش در حال جنگ و دعوا هستین؟

در جواب باید بگیم ما فقط با هم شوخی میکنیم و به هیچ عنوان با هم مشکلی نداریم که جنگ و دعوا محسوب بشه و جوابایی رو هم که به نظر ها میدیم بدون هیچ قصد بدی داده میشه. ما که نمیتونیم تو وبلاگ قربون صدقه همدیگه بریم. بالاخره باید یه جوری از هم خبری بگیریم و یه کم سر به سر هم بزاریم.

انتقاد دیگه ای هم که مطرح شده اینه که میگن وبلاگ ما فقط به چند نفر اختصاص داره.

 درباره این انتقاد هم باید بگیم طبیعتا 5 یا 6 نفر خیلی بیشتر از بقیه لطف دارن و به وبمون سر میزنن و نظر خودشونو در کمال صداقت میدن.  نمیشه که به این چند نفر بگیم دیگه به وبلاگ سر نزنن یا کسانی رو که کمتر از وبلاگ بازدید میکنن مجبورشون کنیم که تعداد بازدیداشونو بیشتر کنن. ما حتی ایمیل هم معرفی کردیم تا هر کسی مطلبی داره واسه ما بفرسته و ما هم بزاریم تو وبلاگ پس این جور قضاوت کردن زیاد منصفانه نیست.

درباره مطالب وبلاگ هم که ربطی به هم نداره و از هر جایی یه چیزی توش هست هم باید بگیم که:

وبلاگ ما یه وبلاگ تخصصی نیست که همه مطالبش درباره موضوع خاصی باشه. این فقط یه وبلاگ کلاسیه و هر نوع مطلبی برای هر نوع سلیقه ای میتونه توش ارائه بشه و همه همکلاسی ها و غیر همکلاسی ها میتونن توش سهیم باشن. حالا اگه بعضی از بچه های کلاس یه کم به ما کم لطفن اون دیگه تقصیر ما نیست.

انتقاد دیگه اینه که چرا همه نظراتو تایید میکنین.

ما همه نظرات، به جز نظراتی که مشکل اخلاقی ، فرهنگی ، سیاسی و ... داشته باشن رو تایید میکنیم و دلیلی نداره که نظری تایید نشه چون در اون صورت به صاحب نظر بی احترامی میشه در ضمن اگه کسی نمیخواد نظرش تایید بشه میتونه نظرو به صورت خصوصی برامون ارسال کنه.

در آخر هم باید بگیم که این فقط یه دنیای مجازیه و ارزش این حرفارو نداره. در ضمن ما از پیشنهاد های شما هم در راستای بهتر شدن وبمون استفاده میکنیم ولی کو پیشنهاد؟ همه میان و انتقاد میکنن. درسته که انتقاد خوبه ولی بهتر از اون اینه که این انتقاد همراه با دلیل و یا پیشنهاد باشه.

ممنون که از این وبلاگ دیدن میکنید.

                                                                                نویسندگان وبلاگ

 

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 28 تیر 1390 توسط همکلاسی های OR.88
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک